کد مطلب: 13706
22 اسفند 1396،‏ 18:15:14
رئیس مرکز اورژانس فردوس خبرداد

چهارشنبه سوری سال گذشته فردوس 3 مصدوم برجای گذاشت/آمادگی 8 پایگاه فوریت های پزشکی

در سال گذشته آمار مصدومین چهارشنبه سوری به ۳ نفر رسید که ۲نفر به صورت سرپایی مداوا ویک نفر دیگر که از ناحیه انگشت آسیب دیده بود نیز مورد درمان قرارگرفت.

به گزارش فردوس برین عصر امروز رئیس مرکزاورژانس فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: در سال گذشته آمار مصدومین چهارشنبه سوری به ۳ نفر رسید که ۲نفر به صورت سرپایی مداوا ویک نفر دیگر که از ناحیه انگشت آسیب دیده بود نیز مورد درمان قرارگرفت.

مجید نقره دانی در ادامه گفت: همچنین امسال اکیپ اورژانس فردوس در مدارس مختلف حضور یافته و طی کلاس آموزشی توصیه های لازم را به دانش آموزان انجام داده و دانش آموزان در جهت مخاطرات چهارشنبه سوری توجیه شده اند.

وی در ادامه از سرعت العمل پرسنل خدوم اورژانس در طول این دوشب خبرداد وگفت: پرسنل اورژانس در امشب و فردا شب با سرعت العمل بیشتروامکانات لازم در محل هایی چهارشنبه سوری امکان بیشتری دارد حاضر خواهند بود همچنین در بیمارستان شهید چنران نیز پرسنل حضور بیشتر وتخت های بیشتری برای پذیرش تدارک دیده شده است.

رئیس مرکز اورژانس فردوس از آمادگی ۲۱ پرسنل و ۸ دستگاه آمبولانس برای چهارشنبه سوری در فردوس خبرداد وگفت: ۶ پایگاه فعال در سطح شهرستان در آماده باش کامل هستند و ۲ دستگاه آمبولانس پشتیبان با ۴ پرسنل هم هماهنگ شده اند که در سطح شهر حضور فعال خواهند داشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها