کد مطلب: 13709
23 اسفند 1396،‏ 15:34:36
دکتر یاحقی

صنعت گردشگری در دنیا پردرآمدترین صنعت دنیاست/ارائه مقالات ظرفیت های گردشگری با اولویت فردوس از 4 کشور دنیا

امروز گردشگری از ارزان ترین صنایع و پردرآمد ترین صنایع در دنیا است و حرکتی که جهان آغاز کرده است.

به گزارش فردوس برین دکتر محمد جعفر یاحقی دبیر علمی همایش ملی ظرفیت های گردشگری فردوس در این همایش عنوان کرد: امروز گردشگری از ارزان ترین صنایع و پردرآمد ترین صنایع در دنیا است و حرکتی که جهان آغاز کرده است.

وی در ادامه گفت: بسیاری از شهرها باوجود اینکه جاذبه های تاریخی بسیاری ندارند سعی در جذب گردشگردارند ولی فردوس با وجود آثار تاریخی ظرفیت بسیار بالایی دارد.

دبیر علمی این همایش در ادامه خاطرنشان کرد: جذب مسافر و گردشگر حتی برای یک شب موجب می شود تا سرمایه هنگفتی ذخیره شود و سرمایه گذاران بسیاری را وارد شهر شوند.

محمد جعفر یاحقی همچنین گفت: آبگرم ظرفیت بسیار بالا و خوبی برای جذب گردشگر دارد اما هنوزروی آن کار نشده است.

وی همچنین گفت: بقای زلزله سال 47 برای فردوس میتواند یک جاذبه گردشگری باشد و ظرفیت و عظمت ارگ بم را از همین بقایای فردوس می توان بیرون آورد.

دبیر علمی این همایش در ادامه با اشاره به اینکه فراخوان مقالات تنها برای این بودکه بتوانیم با تحلیل این مقالات کاری برای شهرمان انجام دهیم گفت: مقالات بسیاری خوبی از کشورهای خارجی ازجمله افغانستان, ترکیه, هند پاکستان و... ارائه شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها