کد مطلب: 13710
24 اسفند 1396،‏ 9:21:38
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس

تشکیل 22 فقره پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز 97 در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از تشکیل 22 فقره پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز 97 در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس، در گفتگو با فردوس برین از تشکیل 22 فقره پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز خبرداد و گفت: ارزش ریالی این تعداد پرونده بالغ بر 11 میلیون و 500 هزار ریال می باشد که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان فردوس ارجاع گردیده است.

وی تصریح کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز 97 از ابتدای بهمن ماه سالجاری آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال 97 ادامه دارد.

صادقی به اجرای این طرح نظارتی با محوریت اداره صنعت، معدن و تجارت و با همراهی سایر دستگاه های مرتبط اشاره و عنوان کرد: تاکنون در این طرح قریب به 400 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح شهرستان فردوس انجام شده است.

وی با بیان اینکه انجام بازرسی‌های مستمر در قالب گشت مشترک نیز صورت می‌گیرد، ادامه داد: در این مدت تعداد 9 مورد گشت مشترک با همکاری و حضور سایر دستگاه های متولی در سطح شهرستان صورت گرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس افزود: بیشترین تخلفات در طول اجرای این طرح نظارتی مربوط به عدم درج قیمت ونصب نرخنامه،گرانفروشی و عدم صدور و ارائه فاکتور بوده است.
صادقی ادامه داد:همچنین تاکنون 35 مورد گزارش توسط همشهریان عزیز به سامانه 124 این اداره واصل شده و 2 مورد شکایت نیز صورت گرفته است.

صادقی در پایان از کلیه شهروندان عزیز درخواست نمود تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در سطح واحدهای صنفی و غیر صنفی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، عدم صدور فاکتور و... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع دهند تا در اسرع وقت اقدام قانونی صورت پذیرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها