کد مطلب: 13719
6 فروردین 1397،‏ 12:19:09
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی

استفاده از کالای خارجی تولیدکننده داخلی را به حاشیه برده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید مردم و مسئولان هر دو پای کار باشند گفت: استفاده از کالای خارجی، تولیدکننده ایرانی را به حاشیه برده است.

به گزارش فردوس برین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحقق شعار سال، حمایت از اقتصاد مقاومتی و اشتغال را به دنبال دارد و نامگذاری سال "حمایت از کالای ایرانی" حساب شده و دقیق است.

وی با بیان اینکه هرچه مردم در خرید کالای ایرانی حمایت بیشتری داشته باشند اقتصاد ما قوی‌تر می‌شود افزود: متاسفانه گاهی مردم به دنبال برندهایی مربوط به دیگر کشورها هستند در حالی که باید حمایت از کالای ایرانی فرهنگ‌سازی شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس افزود: در حال حاضر بازارها اشباع از کالای خارجی مانند چینی است که این امر نقطه ضعفی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و گاهی برخی از کالاهای خارجی کیفیت مطلوبی ندارد و تولیدکننده ایرانی را به حاشیه رانده و جوانان را بیکار کرده است.

وی اظهار داشت: باید رسانه‌ها و مسئولان دولتی در عملکردها، غیرت ملی خود را نسبت به کالای ایرانی تقویت کنند و مردم و مسئولان هر دو باید پای کار باشند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر شرایط کسب و کار وضعیت مطلوبی ندارد و باید تولیدکننده ایرانی حمایت شود و برای تحقق شعار سال باید مردم و مسئولان همراهی کرده تا گرهی از کار باز شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تصریح کرد: شعار سال راهکاری برای خروج از رکود است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها