کد مطلب: 13723
7 فروردین 1397،‏ 12:19:15
معاون گردشگری خراسان جنوبی خبر داد:

خدمات نوروزی در فردوس رضایت بخش بود

معاون گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به ارزیابی خدمات ستاد تسهیلات سفر شهرستان های فردوس و سرایان گفت:استقبال گسترده ای از برنامه های نوروزوی این دو شهرستان شده بود.

به گزارش فردوس برین به نقل از خبرنگار مهر، مرتضی عربی صبح یکشنبه در بازدید از فعالیت های ستاد سفر شهرستان های فردوس و سرایان اظهارکرد: با شروع سفرهای نوروزی واحدهای مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سرایان میزبان مسافران شدند.

وی گفت: بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی ورودی شهر، ایستگاه سلامت و پایگاه هلال احمر، اقامتگاه های بوم گردی عمارت میرزا در روستای نوده، اقامتگاه بوم گردی مادر جون روستای مصعبی و همچنین نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های روستای مصعبی در این سفر انجام شده است.

عربی ادامه داد: ورهنگ ارهنگ، هفت سنگ، گوک هچفتزنوک و طناب کشی از بازی های بومی و محلی شهرستان سرایان است که با استقبال مسافران و گردشگران مواجه شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی افزود: براساس تصمیمات و برنامه ریزی های صورت گرفته امسال انجام بازی های بومی و محلی  در محل نمایشگاه از اولویت های اصلی قرار گرفته که بازی های طناب زنی، توپ در وسط، تیله بازی و ... نیز در محل نمایشگاه وروردی شهر تا پایان تعطیلات نوروزی انجام خواهد شد.

خدمات نوروزی در فردوس رضایت بخش بود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسات جنوبی همچنین در خصوص بازدید از خدمات سفر فردوس اظهار داشت: طی بازدیدی که از قسمت های مختلف شهرستان انجام شد خدمات ارائه شده بسیار عالی و مطلوب ارزیابی شد.

وی گفت: از غرفه های نمایشگاه عیدانه صنایع دستی، جشنواره نان و غذاهای محلی، سیاه چادر عشایری، موزه و المان های نوروزی در سطح شهر بازدید شد.

عربی گفت: نصب المان ها در میادین فردوس، اجرای ده ها برنامه نوروزگاه در روستاها و نقاط مختلف شهرستان، ارائه خدمات ۲۴ ساعته شهرداری در کمپ ها و پارک ها و امامزادگان فردوس و برگزاری دائمی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات به همراه جشنواره نان و غذا از عمده برنامه های نوروزی شهرستان فردوس است.

وی با اشاره به اینکه ۱۶۲ اثر تاریخی در شهرستان فردوس آماده بازدید مسافران و گردشگران در شهرستان فردوس است، گفت: در تعطیلات نوروزی امسال ۲۰ غرفه عرضه و فروش صنایع دستی نیز در این شهرستان برپا شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها