کد مطلب: 13739
18 فروردین 1397،‏ 13:17:15
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس

آبگرم معدنی، کویرپلوند و شهر تاریخی تون جز پربازدیدترین مناطق فردوس در نوروز97

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس بیشترین استقبال گردشگران را مربوط به آبگرم معدنی، کویر و شهر تاریخی تون عنوان کرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس درگفتگو با فردوس برین با اشاره به ۴۴۱هزار و ۱۶۰ بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان فردوس، اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بالغ بر ۱۸۶ هزار و ۵۹۰ نفر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی این شهرستان بازدید داشته اند.

 روح الله صداقت با بیان اینکه طی این مدت بالغ بر ۱۸۴ هزار و ۹۳۰ مورد بازدید از جاذبه های تاریخی این شهرستان انجام شده است، بیان کرد: میزان بازدید از جاذبه های دست ساز شهرستان نیز طی این مدت بالغ بر ۶۹ هزار و ۶۴۰ مورد بوده است.

وی بیشترین استقبال گردشگران را مربوط به آبگرم معدنی، کویر و شهر تاریخی تون عنوان کرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردوس همچنین از اسکان ۳۵۲ هزار و ۹۸۶ مسافر نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و ۳۶۴ نفر در مهمانپذیرها، یک هزار و ۵۰ نفر در اقامتگاه های بومگردی، یک هزار و ۴۰ نفر در جاذبه های گردشگری این شهرستان اسکان یافته اند.

صداقت با اشاره به اسکان ۱۳ هزار و ۸۸۱ نفر در اقامتگاه های موقت شهرستان اعم از کمپ های گردشگری و چادرهای مسافرتی، عنوان داشت: همچنین طی این مدت بالغ بر ۲۷۰ هزار و ۳۶۱ مسافر نوروزی در پارک ها و حاشیه بلوارها اقامت یافتند.

وی به انجام ۱۶۴ مورد بازدید نظارتی در تعطیلات نوروزی امسال اشاره کرد و گفت: طی این مدت بالغ بر ۴۳ مورد بازدید از مراکز بین راهی، پذیرایی و رستوران ها، ۷۷ مورد از اقامتگاه های موقت، ۳۱ مورد از مراکز اقامتی و ۱۳ مورد نیز از دفاتر خدمات مسافرتی انجام شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها