کد مطلب:
9 اسفند 1392،‏ 10:53:16

فرامین 24 ماده ای اقتصاد مقاومتی,مشکل گشای رونق اقتصادی است

<p dir="RTL">
امام جمعه فردوس گفت:بسیجیان باید نگاه شان را از بیرون به درون معطوف کنند تا نقطه ضعفی به دشمن داده نشود و ما را تحقیر کند.</p>

به گزارش فردوس برین,حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی ماهانی نژاد در رزمایش فاطمیون اظهار کرد:بسیج یعنی عامل و احکام دین,بسیجی یعنی پاسدار خون شهداء,بسیجی یعنی حاضر در همه صحنه ها چه در شهر و چه در جبهه ها و بسیجی یعنی حامی ولایت.

 

وی افزود:حضور این بسیجیان و همچنین مردم در روز 22 بهمن یک بار دیگر به دنیا اعلام کرد که وحدت بین جامعه اسلامی موجب شده است که دشمن هرگز نتواند به کشور رخنه کند چرا که مادامی که مردم و این عزیزان لبیک گویان به ندای رهبر انقلاب و امام راحل(ره) در صحنه باشند,دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

امام جمعه فردوس به نقل از خطبه های حضرت فاطمه زهرا(س) در سرزمین فدک گفت:همچنان که خداوند متعال جهاد را در اسلام وسیله عزت آن دانسته است,مردمی که اهل جهاد نباشند مورد طمع دشمنان واقع می شوند و این مردم مرده هستند.

 

حجت الاسلام بابایی در خطاب به بسیجیان بیان کرد:در کشور و در برخی از برهه های زمان,امواج خروشانی ایجاد می شود اما بسیجی آنست که در این امواج خروشان بر کشتی ولایت بنشیند و کوچکترین تزلزلی در افکار و اعتقادات او بوجود نیاید,بسیجی باید مستقیم در خط ولایت بماند و همچون کوه استوار و ثابت قدم باشد.

 

وی با اشاره به جمعیت بیش از 20 میلیون بسیجی سراسر کشور گفت:شما بسیجیان بایستی زیر پرچم ولایت و تحت فرمان مقام معظم رهبری,فرماندهی کل قوا در کنار ملت,ارتش و سپاه پایدار و در جهت آشنایی با منویات معمار کبیر انقلاب و رهبر به روز باشید.

 

امام جمعه فردوس در ادامه گفت:همانطور که رهبر انقلاب از توهین های برخی کشورهای غربی متاثر و ناراحت هستند و نمی توانند هیچگونه توهینی به نظام,رئیس جمهور و ملت را تحمل کنند,شما نیز باید نگاه تان را از بیرون به درون معطوف کنید تا نقطه ضعفی به دشمن داده نشود و ما را تحقیر کند.

 

حجت الاسلام بابایی استعدادهای جوانان,دانشمندان,بسیجیان را در این نگاه موثر دانست و تصریح کرد:این سرمایه های کشور می توانند با بهره گیری از فرمان 24 ماده ای اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید فراوان دارند,اشتغال و رونق اقتصادی را ایجاد کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
15 آبان 1392،‏ 15:03:34

برخورد جدی هیئت منصفه مطبوعات و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را خواستاریم

<p dir="RTL">
پس از انتشار مقاله موهنی در نشریه &quot;بهار&quot; در آستانه عید غدیر خم که عصبانیت مسلمانان را در پی داشت،صبح امروز مردم شاهد اهانت دیگری به مقدسات مسلمانان و این بار در مورد حضرت زهرا(س) در مجله &quot;چشم&zwnj;انداز ایران&quot; (نزدیک به نهضت آزادی) بودند.</p>

چندی پیش شخصی در آستانه عید سعید غدیر در روزنامه "بهار" مطلبی پیرامون انتصاب امیرالمومنین حضرت علی(ع) با عنوان "انتصاب سیاسی یا دینی" آن حضرت مطلبی نوشت که حکایت از جدایی دین از سیاست داشت که مراجع عزام و علمای حوزه به شدت آنرا محکوم و تقیه نمودند و به تازگی قلم بدست دیگری در مجله "چشم‌انداز ایران"(نزدیک به نهضت آزادی) با عنوان "آتش زیر خاکستر" مطالب تفرقه انگیزی مطرح کرده که به علت سخیف بودن و توهین آمیز بودن آن از ذکر مصادیق صرف نظر می کنیم اما به این نکته اشاره داریم که به فرموده رهبر عزیزمان "هرگونه توهین به مقدستان شیعه و سنی و ایجاد اختلاف،شرعا حرام و کسانی که به این اختلاف دامن می زنند ]خواسته یا ناخواسته[،آب به آسیاب دشمن ریخته و مایه اختلاف و درگیری قومی و مذهبی می شوند.

 

حجت الاسلام بابایی امام جمعه شهرستان فردوس در گفت وگو با خبرنگار فردوس برین به تمام جراید و رسانه های مکتوب و فضای مجازی توصیه کرد:اگر چنانچه اهل قلم و نویسندگان مقالات،روزنامه ها و مجلات به پیروی از رهبر معظم انقلاب خواهان حفظ وحدت در نظام اسلامی هستند از انعکاس چنین مطالبی جلوگیری نمایند تا همه اقشار و مذاهب و قومیت ها با استفاده از اشتراکات خود در مقابل دشمن مشترک و استکبار ایستادگی کنند تا انشاء الله اسلام عزیز در جهان گسترش یابد.

 

هدف از انتشار این مطالب از منظر امام جمعه فردوس:

 

از دیدگاه حجت الاسلام بابایی 2 دلیل برای انتشار این مطالب هرز وجود دارد،یکی افرادی که وطن فروشند و قصد دامن زدن به اختلافات مذهبی دارند و دیگری افرادی نادانی هستند که نمی دانند طرح این مسائل نه تنها مفید نیست بلکه خسارات جبران ناپذیری به مردم و اعتقادات آنها وارد می سازد.

 

به نظر شما چه اقداماتی در این خصوص و افرادی که پشت صحنه ایجاد این اختلافات هستند باید صورت گیرد؟

 

وی پاسخ داد:در مرحله اول هیئت منصفه مطبوعات و آقای علی جنتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه برخورد جدی با چنین تفرقه افکنی ها دارند و از دادستان محترم کشور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان مدعی العموم درخواست طرح دعوی برعلیه افرادی که چنین تفرقه افکنی می کنند داریم.

 

آیا انتشار این مطالب از سمت جراید اصلاحات ربطی به دولت آقای دکتر روحانی دارد؟

 

بابایی گفت:در تغییر دولت عده ای احساس آزادی مطلق کرده اند که هم خود جناب دکتر روحانی و هم دولت محترمشان با این نظر مخالف بوده و معتقدند قانون مداری و رعایت اخلاق اسلامی می تواند از هم گسیختگی را سامان بخشد.

 

تعبیر شما از به کار بردن عنوان "آتشی زیر خاکستر" برای این مطلب موهن چیست؟

 

وی اظهار داشت:استفاده از این عبارت تنها تحریکی برای اهل سنت است تا حساسیت و عواطف آنها را بر علیه شیعه برانگیزد اما دلسوزی های رهبر معظم انقلاب و امام راحل(ره) بر شیعه و سنی پوشیده نیست که این بزرگواران با حفظ احترام و عقاید طرفین خواهان وحدت در جامعه اسلامی هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها