سردار نجات
جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: فضاسازی برخی رسانه‌های ضد انقلاب و وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه سازمان اطلاعات سپاه، ناشی از مقابله قاطع این سازمان با عناصر نفوذی و حلقه های اصلی مفاسد اقتصادی در کشور است.
تخت‌روانچی در جمع خبرنگاران:
معاون اروپا و آمریکا وزارت امور خارجه گفت: پرونده برجام دوباره باز نخواهد شد و ما به هیچ وجه اجازه این کار را نخواهیم داد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه در تمام بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، هنری و درمانی و غیره بازوی قوی برای کشور است گفت: سپاه هر کجا که ورود پیدا کرده است مفید بوده و مردم از برکات حضورش بهره‌مند شده‌اند.
نمایندگان پاکدشت و نهبندان در تذکری به رئیس جمهور خواستار رعایت عدالت در پرداخت حقوق به کارکنان دستگاه‌های مختلف شدند.
مشاوران رئیس جمهور فهم غلط از سند برجام دارند
رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس نهم نوشت مشاورین ریاست جمهوری دچار نسیان و بی‌دقتی در فهم سند برجام شده‌اند و یا استمرار رویه گذشته ، اعتماد به آمریکا را پیشه نموده‌اند یا مأموریت خاصی برای ضربه زدن به مردم ایران تنظیم کرده‌اند.
آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی:
رئیس قوه‌قضائیه با اشاره به اظهارات اخیر "ترزا می" نخست وزیر انگلستان در جریان سفر به کشورهای حاشیه خلیج فارس، این اظهارات را سخیف توصیف کرد و گفت:انتظار می‌رود که دولت در مقام عمل نیز پاسخ قاطع و دندان شکنی به این هتاکی بدهند.
پورابراهیمی در برنامه «تیتر امشب»
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دیگر برای لایحه نظام جامع بانکی منتظر دولت نمی‌مانیم.
پورمختار
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: آنچه ما امروز در برجام با آن مواجهیم، چیزی جز وعده‌های شفاهی و عمل نشده از سوی طرف مقابل نیست.
در نشست خبری مطرح شد
سرلشکر صفوی گفت: درباره اینکه بارزانی‌ها اجازه می‌دهند کنسولگری سعودی‌ها در شمال عراق به ضد انقلاب ایرانی سلاح بدهد، هشدار می‌دهیم.
سخنگوی سپاه از ابلاغ سرلشکر جعفری برای تشکیل و راه اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در استانها خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در شهرستان