کد مطلب:
9 دی 1396،‏ 12:49:38
امام جمعه فردوس

کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست/فرمانداری هابه مردم اجازه دهند تا مطالبات خود در تجمعات قانونی مطرح کنند

جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سال انقلاب از پیچ های خطرناک گذشته است, کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست ونقشه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی خواهد شد.

به گزارش فردوس برین امام جمعه شهرستان فردوس در مراسم گرامیداشت ۹ دی در جمع مردم گفت:جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سال انقلاب از پیچ های خطرناک گذشته است, کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست ونقشه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی خواهد شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین بابایی تاکید کرد: تا زمانی که انقلاب هست اسلام هست مردم پشت انقلاب هستند وانقلابی گری وجود دارد دشمن دست از توطئه بر نخواهد داشت.

وی گفت:۸سال از فتنه می گذرد ومردم به پاس دفاع از ارزش ها هر ساله دور هم جمع می شوند.

وی در ادامه به گرانی های اخیر اشاره کرد وگفت:گرانی های اخیر موجب رنجش مردم شده است واین حق آن هاست که مطالبه گری کنند چرا که گرانی ها به خاطر بی کفایتی مسئولان هست.

امام جمعه فردوس با اشاره به این که مردم انقلاب خود را با هیچ چیز عوض نمی کنند گفت:مردم این انقلاب را به راحتی به دست نیاورده اند که بخواهند از آن بگذرند اما توقعشان از دولت مردان این است که بنشینند وفکرکنند برروی اقتصاد مقاومتی که رهبری ۱۰سال است از آن صحبت می کنند.

بابایی از فرمانداری ها و استانداری ها خواست تا اجازه بدهند تا مردم مطالبات خود را را در تجمعات به صورت قانونی مطرح کنند و گفت:فرمانداری ها به تجمعاتی که تنها برای درخواست مطالبات مردمی است اجازه دهند تا شکل گیرد گرانی حامل های انرژی و حذف یارانه ها کمر قشر ضعیف را می شکند اجازه بدهید تا مردم مطالبات خود را بیان کنند.

بابایی با اشاره فتنه سال ۸۸ گفت:فتنه ۸۸از ۴سال قبل رقم خورده بود و۱۳ ماه قبل از برگزاری انتخابات جلساتی در واشنگتن برگزار شد و واژه تقلب به کشور وارد شد واین بود که ۳۹شهید دردوران فتنه و۶۳میلیارد تومان خسارت به کشور وارد شد.

وی همچنین گفت:۹دی اولین نمونه آتش به اختیار توسط مردم بودکه آب برآتش ریختند ونظام را از پیچ خطرناک عبور دادند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
11 دی 1392،‏ 5:17:09

اگر نوشتم 9 دی شب فتنه است همین مطلب درست است

<p>
چهره تند روی اصلاح طلب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما در صفحه فیسبوک خود 9 دی را شب فتنه نامیدید گفت:آنچه در فیسبوکم نوشتم مطلب من است و مسئولیت آن را برعهده می گیرم.</p>

به گزارش فردوس برین چهره تندروی اصلاح طلب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما در صفحه فیسبوک خود 9 دی را شب فتنه نامیدید گفت: آنچه در فیسبوکم نوشتم مطلب من است و مسئولیت آن را برعهده می گیرم.

محمدعلی ابطحی یکی از چهره های تندروی اصلاح طلب که بارها سابقه بازداشت و زندان دارد و تا مدت ها محکومیت قضایی داشته و در زندان بسر برده است و با اظهار ندامت و اعتراف به اشتباه آزاد شده است، دوشنبه شب با حضور در مراسم ختم مادر دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در مسجد نور در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز، در پاسخ به این سوال که شما در صفحه فیسبوک خود نوشتید شب 9 دی شب فتنه است گفت: اگر در فیسبوکم چنین مطلبی نوشتم درست است.

وی افزود: اینجانب نظرات خودم را در فیسبوک می نویسم و آنچه را در فیسبوکم می نویسم تایید می کنم و مسئولیت آن با خود من است.

وی در پاسخ به سوال مکرر خبرنگار ما که آیا شما 9 دی را شب فتنه می نامید گفت: آنچه در فیسبوکم نوشتم نظر من است و اینجانب مسئولیت آن را بر عهده می گیرم.

بر اساس این گزارش،ابطحی روز دوشنبه در صفحه فیسبوک خود نوشت:
 

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
10 دی 1392،‏ 8:11:32

خسروی:امر به معروف و نهی از منکر حافظ عزت ایران است

<p dir="RTL">
استاد دانشگاه ضمن ابراز نگرانی,مطرح کرد:وارونه جلوه دادن حقیقت یکی دیگر از مکرهای شیطان است که امروز برخی از نمایندگان مجلس به آن گرفتار شده اند!</p>

به گزارش فردوس برین شب گذشته همایش بصیرتی 9 دی در هیئت رزمندگان شهرستان فردوس برگزار شد که استاد دانشگاه ضمن بیان روز 9 دی به عنوان روز خدا اظهار کرد:این روز مانند 22 بهمن,3 خرداد روز خداست زیرا خصوصیاتی داشته است که دوست و دشمن قدرت خدا را دیده اند.

 

وی در ادامه گفت:مگر می شود حادثه روز 9 دی را با یک همایش,سخنرانی یا فیلم و... بازگو کرد؟شما فکر می کنید این یک اختلاف سلیقه ساده سیاسی بوده است؟

 

سرهنگ خسروی افزود:قطعا برنامه ریزی بیش از 10 سال داشته اند منتهی فریب خوردگان داخلی نردبان اصلی این فتنه و عامل پیاده کردن نقشه های آنها شدند,کاری که دشمن این حرکت را در خیلی از کشورها مانند صربستان,گرجستان و... به عنوان انقلاب مخملی عملی ساخت و پیروز شد اما آنها از مکر و قدرت خدا غافل بودند.

 

خودی های فتنه 88 فریب دنیا طلبی شان را خوردند

وی گفت:به گفته ختمی مرتبت(ص) زمانی که انسان ها به چیزی علاقه افراطی پیدا می کنند کر و کور می شوند,همانند پیغمبرزاده هایی که برادر خویش یوسف را در قعر چاه انداختند.

 

استاد دانشگاه یکی از عوامل آغاز تفکر خیانت فتنه گران را حسادت دانست و گفت:حسادت برخی عاملان فتنه از جایی شروع شد که در انتخابات دو دوره پیش با اختلاف چند میلیون رأی به نامزد منتخب مردم باختند.

 

وی به نقل از امام حسن مجتبی(ع) عامل پیروزی در جنگ های صفین  و شکست فتنه را دین داری عنوان کرد و گفت:در جنگ صفین دین جلو و دنیا عقب بود اما امروز قضیه برعکس شده بود.به جز اشخاصی مانند آیت الله العظمی نوری همدانی که خروشید و فریاد زد "خامنه ای کوثر است,دشمن او ابتر است",خواص حرفی از فتنه نزدند همچنان که پس از چهار سال یک بار از فتنه سخن نگفتند اما رهبر معظم انقلاب در سخنرانی هایشان 200 بار این کلمه را تکرار کرده اند.

 

خسروی مایه بصیرت را انس با قرآن و آموزه های قرآنی برشمرد و افزود:به گفته پیامبر اکرم(ص) فتنه فضای غبارآلودی است که تشخیص حق از باطل کار هر کسی نیست مگر آن کسی که مانند رهبر انقلاب با قرآن و آموزه های دینی مأنوس است.

 

روزهای خدا را به هم گوش زد کنید و این گردهمایی ها یادآوری روز خداست

وی در تاکید روز 9 دی به عنوان روز خدا گفت:در فتنه 88 همه درمانده شده بودند,دشمن در خارج از مرز و فریب خوردگان,بهائیان,منافقین,سلطنت طلبان و عناصر ضد انقلاب با رهبری رهبران خارجی,همه به میدان آمده بودند تا این انقلاب مخملی را همچون کشورهای اوکراین,صربستان و... به پیروزی برسانند به طوریکه گزارش ها حاکی از هم دست بودن 17 سفارت خارجی در فتنه 88 است.

 

استاد دانشگاه گفت:عده ای سعی بر عادی سازی فتنه و فتنه گران دارند به طوریکه فرزند شهید مطهری در مجلس می گوید سوء تفاهم بوده است که در پاسخ,دادستان محترم انقلاب از این افراد به تغافلین یاد کرده است.

 

روحش شاد

سرهنگ سپاه از روشنفکری امام راحل سخن گفت و اظهار کرد:قرار بود نیروهای ناتو در سال 2014 افغانستان را ترک کنند اما امروز مسئولان آمریکایی علاوه بر جا گذاشتن 10  هزار نیرو,قانون کاپیتولاسیون را در این کشور وضع می کنند و مطلبی که افغانستان امروز گرفتار آن شده است امام امت 50 سال پیش با بصیرت خود ما را از این گرفتاری نجات داد.

 

وی همچنین افزود:دوستان آمریکا امسال فهمیده اند که آمریکا جاسوسی آنها را می کند در حالیکه حضرت امام خمینی(ره) در سال 58 به دنیا گفت که آمریکا با تابلوی سفارتخانه اش جاسوسی می کند.

 

تاریخ چراغ راه آینده است

استاد دانشگاه ضمن بیان علت تکرار آیه "فبای الاء ربکما تکذبان" در سوره الرحمن گفت:تکرار این روز همانند این آیه بسیار موثر است و همانطور که پیامبر اکرم می فرمایند مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود,اگر گذشته ها را بحث نکنیم آینده ها را نمی توانیم مدیریت کنیم .

 

وی در ادامه به نقد از قوه قضائیه گفت:چرا آقازاده هایی که سه سال از کشور فراری بودند و حالا برگشته اند,محاکمه نمی شوند؟مگر قانون برای ضعفاست؟

 

وی افزود:قوه قضائیه محترم باید پاسخ دهند اگر آقای مهدی هاشمی مشکل پرونده دادسرا دارد,این مشکل تا چه زمانی حل نخواهد شد؟آیا او که با وثیقه 10 میلیاردی آزاد است با همه فرزندان این مرز و بوم که محاکمه شان به سرعت انجام می شود,تفاوت دارد که به راحتی می تواند با آن همه جنایت در این کشور آسوده خاطر بچرخد؟

 

خسروی در ادامه افزود:سران فتنه و اطرافیان آنها به ریش مردم می خندند و خنجری که امروز در قلب ملت است آزاد گشتن سران فتنه و امثال آنها است.

 

وی از سفر یکی از سران فتنه به استان قم خبر داد و گفت:اخیرا سفر یکی از سران فتنه به استان قم با بصیرت و هوشیاری علماء قم که شعار داده بودند "قم جای منافق نیست" لغو شد.

 

این سرباز ولایی پیراهن مشکی و گریه را تنها,وسیله ارتباط با ائمه دانست و گفت:برخی از آنهایی که دستی در کار دارند بدانند اگر دو لیتر گریه کنند اما سنت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) را اجرا نکنند باید روز قیامت جواب پیغمبر(ص) را بدهند.

 

استاد دانشگاه خطاب به دولتمردان تصریح کرد:چه ملاحضاتی یا رو دروایستی با مردم دارید که در محاکمه آقازاده ها تعلل می کنید؟به مردم بگویید که چه شده است,این مردم باید بدانند.

 

وی به نقل از پیامبر گفت:هلاک شدند مردمی که قانون فقط برای ضعفا اجرا شد و قوی هایی مانند متهمان اصلی فتنه برای خود سفرهای استانی می روند انگار نه انگار این آقا از سران فتنه است!

 

خسروی دست هایی را پشت پرده دید و گفت:هیئت اروپایی با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه ما دیدار می کند در حالیکه پس از بازگشت خود به وطن اظهار می کنند بهترین ملاقات شان,دیدار با این دو نفر محکومین فتنه بوده است!

وی افزود:چه کسی این ملاقات ها را هماهنگ کرده است که سازمان اطلاعات,مجلس شورای نگهبان,همه اظهار بی اطلاعی می کنند.وزرایی از آن سر دنیا به کشور می آیند با خانم نسرین ستوده با سر لخت ملاقات می کنند و او نیز هدیه می گیرد اما هیچ نهادی از این قرار آگاهی نداشته است!

 

استاد دانشگاه فتنه را تمام نشده خواند و گفت:اینها نشانه فتنه است,تا اسلام است فتنه است,تا حق و باطل در این دنیا وجود دارد فتنه است و اگر غفلت کنیم به فتنه های بزرگتر دچار می شویم.

 

وی فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در ممانعت راه اندازی فتنه موثر خواند و گفت:حضرت علی(ع) تارکین امر به معروف و نهی از منکر را به مردگان تشبیه کرده است.

 

وی ابراز نگرانی کرد و مطرح کرد:وارونه جلوه دادن حقیقت یکی دیگر از مکرهای شیطان است که امروز برخی از نمایندگان مجلس به آن گرفتار شده اند!

 

سرهنگ بازنشسته سپاه تصریح کرد:آقای علی مطهری در توری سیاسی افتاده و وزارت اطلاعات برای آنکه دشمن را بشناسد و مانع از پیشرفت دشمن شود با هماهنگی رئیس مجلس شورای اسلامی تجهیزاتی را در دفتر وی نصب می کنند که بعدا آقای مطهری در مصاحبه می گوید من از اطلاعات سپاسگزارم,دو نفر از کسانی که قصد شنود از دفتر بنده را داشتند اخراج کرد!  

 

وی نازل نشدن برکات آسمانی را از دیگر آثار فساد اخلاقی و عدم توجه به امر به معروف و نهی از منکر قلمداد کرد و به نقل از امام صادق(ع) گفت:طعم آب مزه زندگیست و ریشه زندگی در کشور ما دارد می خشکد.آلودگی هوا و آلودگی اخلاق ما را احاطه کرده است و اگر چنانچه به امر به معروف و نهی از منکر بها داده نشود این آلودگی ها گسترش یافته و خشکسالی بی پایان خواهد شد.

 

خسروی افزود: امر به معروف در فتنه نسخه نجات بخش ما است و انجام این دستور الهی ما را به فتنه گرفتار نمی کرد.

 

وی ضمن ستودنی خواندن قدرت و عزت ایران و مردمان امروز ایران اظهار کرد:در بهمن ماه که جلسه ای در ژنو قرار است برای حل بحران سوریه تشکیل شود کشورهای اروپایی,کشور ایران را به عنوان قدرت منطقه می شناسند و به حضور نداشتن ایران در این جلسه رضایت نمی دهند چرا که اعتقاد دارند بدون حضور ایران مشکل سوریه حل نشدنی است.

 

استاد دانشگاه عنوان کرد:اگر امر به معروف و نهی از منکر را مانند این چند سال از یاد ببرید خداوند این ابهت را از شما می گیرد همچنانکه در سفر اخیر سران اروپایی به ایران خانم سالخورده این پارلمان در مقابل رئیس تشخیص مصلحت نظام از جای خود برنخواست و آقایان توجیه می کنند که بی احترامی صورت نگرفته است ما به آنها نگفته بودیم!

 

اگر شما نگفتید چرا بقیه حاضران بلند شدند؟

وی در پاسخ به این سخن اذعان داشت:اگر نگفتید خطا کرده اید که باعث زیر سوال رفتن نظام جمهوری اسلامی شده اید!

 

چرا دشمن را جسور می کنیم؟

وی گفت:دولتمردان و رئیس جمهور ما از آنها به ابر قدرت دنیا و ذکاوتمند یاد می کنند در حالیکه آنها ذره ای از آن را منتشر نمی کنند بلکه در مقابل از مورد اعتماد نبودن ایران و رئیس جمهور محترم ما و گزینه های روی میز سخن بر زبان می آورند.

 

خسروی خطاب به رئیس جمهور و وزرای دولت گفت:ما و امت ایران به شما و دولت خوش گمانیم اما زمینه بدگمانی را برای مردم فراهم نکنید و بهانه دست کسی ندهید.

 

وی ضمن ابراز تاسف گفت:همچنان که زمینه فراهم شده است,وقتی رئیس جمهور ما در گزارش 100 روزه خود مکرر از خزانه خالی دم میزند یا زمانیکه می گویند فلان شهر ما فقط سه روز گندم داشت و یا وزیر ما می گوید که آمریکا با یک بمب هسته ای ظرف 10 دقیقه ایران را از بین می برد این حرف روی بی بصیرتی است و بهانه دست دشمن داده ایم.

 

این سرباز ولایی در ادامه خاطر نشان کرد:البته بعید نیست از وزیری که چند سال در آمریکا تحصیل کرده است این چنین طرز تفکری داشته باشد لیکن ما که در 8 سال دفاع مقدس حضور داشته ایم این را قبول نداریم.

 

وی در پایان گفت:آن روزها که دست خالی بودیم در برابر ابر قدرت ها و استکبار جهانی ایستادیم حالا که جای خود دارد.  

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها