تعیین رؤسای ستادهای تبلیغاتی روحانی در خراسان جنوبی؛
رئیس ستادهای انتخابات روحانی در سراسر کشور تعیین شده اند، اما امسال در خراسان جنوبی نه تنها مثل دور گذشته مهدی آیتی به عنوان رئیس ستاد انتخابات معرفی نشده بلکه تاکنون دو ستاد تبلیغاتی برای این کاندیدا ایجاد شده و محمد دیمه ور و محسن آیتی( پسر دایی مهدی آیتی) به عنوان رئیس ستاد انتخابات روحانی معرفی شده اند .
آیت‌الله رئیسی در جمع دانشجویان:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درباره آستان قدس باید بگویم با اینکه بنده یک سال است که آنجا حضور دارم، حتی یک ریال به عنوان حق‌التولیه استفاده نکرده‌ام و گفته‌ام این درآمد خرج فقرا و مستضعفان شود.
در نامه‌اى به رئیس سازمان صدا و سیما مطرح شد
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: فرآیند داورى آگاهانه مردم شریف را مخدوش نسازید.
ظریف در حاشیه جلسه هیئت دولت خبر داد
وزیر امور خارجه از برگزاری اجلاس سه‌جانبه ایران، سوریه و روسیه درباره حمله نظامی آمریکا به سوریه خبر داد.
احمدی در جمع خبرنگاران مطرح کرد
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: ۱۹۷ داوطلب تا ساعت ۱۲:۴۵ امروز در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده‌اند.
در حاشیه جلسه هیئت دولت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به شرایط نظام سلامت در دولت یازدهم گفت: به تمام وعده‌های‌مان به مردم عمل کردیم.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای جایگزین آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در هیئت نظارت بر انتخابات شد.
امیر حیدری در نشست خبری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما در سال ۹۶ چهار خط تولید تجهیزات راهبردی دفاعی را در نیروی زمینی افتتاح خواهیم کرد.
بیانیه ۲۲۸ نماینده در محکومیت حمله آمریکا به سوریه
نماینده مجلس در بیانیه‌ای با محکومیت حمله آمریکا به سوریه تأکید کردند اقدام نامشروع آمریکا در راستای حمایت از تروریست‌ها و ایجاد روزنه امید برای فرار از شکست و روحیه دادن به آنها تلقی می‌شود.
سرلشکر باقری در گفت‌وگو با رئیس ستادکل نیروهای مسلح سوریه:
رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی تلفنی با سپهبد علی ایوب، حمله موشکی آمریکا به پایگاه هوایی سوریه را تلاش کاخ سفید برای روحیه دادن به تروریست‌ها دانست.

صفحه‌ها

اشتراک در سیاسی