معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جمهور گفت: با تکیه صرف بر بودجه‌ها و اعتبارات دولتی ایجاد خطوط ریلی سال‌های متمادی به طول خواهد انجامید پس باید با استفاده از توان بخش خصوصی این طرح‌ها را با سرعت هر چه بیشتر به مرحله اجرا رساند.
وزیر کار:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما قصد داریم تا یارانه ۳۶ هزار سالمند نیازمند تحت پوشش مراکز نگهداری سالمندان را به ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش دهیم.
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دقایقی پیش با رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس کل بانک مرکزی
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تبدیل واحد پول ایران به تومان جای نگرانی ندارد، گفت: این موضوع هزینه چندانی در بر ندارد.
رئیس کمیسیون تلفیق خبر داد
رئیس کمیسیون تلفیق با اشاره به درآمد ۸۰ هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۵ گفت: حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان از این رقم به مردم بازپرداخت شده است و مابقی این مبلغ نیز به حساب خزانه واریز نشده است.
در جلسه شورای اصل ۴۴ قانون اساسی صورت گرفت
جلسه شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی عصر امروز به‌ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.
مردمی‌سازی اقتصاد و ارتقا مقاومت اقتصادی در برابر تحریم‌ها را باید از مهم‌ترین اهداف اقتصاد مقاومتی بدانیم.
گزارشی ازبی‌توجهی دولت به یک راهبرد اساسی
در حال حاضر انعقاد قراردادها و تصمیم‌گیری‌هایی را در کشور شاهد هستیم، تا جایی که این سری تصمیم‌گیری‌ها در یک تناقض آشکار و بارز با سیاست‌های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی قرار گرفته است.
عضو کمیسیون آموزش مجلس
عضو کمیسیون آموزش مجلس، انتظار از نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را بازگرداندن حق و حقوق فرهنگیان تا ریال آخر دانست و گفت: برخورد با سوء مدیریت در این صندوق باید درس عبرتی برای‌ آیندگان باشد.
گزارش دیوان محاسبات از حقوق‌های نجومی
متن کاملگزارش دیوان محاسبات از پرداختی‌های نجومی منتشر شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصادی