پیام رهبر معظم انقلاب در تجلیل از فداکاری آتش‌نشانان مؤمن و شجاع:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند که خانواده‌های داغدار و همه‌ ملت ایران به این عزم و شهامت برخاسته از ایمان آتش‌نشانان ببالند و صاحبنظران، این پدیده را در تحلیل‌ها و محاسبات خود درباره‌ ایران و ایرانی مؤمن به حساب آورند.
حجت‌الاسلام انصاری مطرح کرد
رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی کشور گفت: مقام معظم رهبری در مسأله دفاع از کشور، پدافند و دفاع از آسمان را به عنوان اولویت اصلی مطرح می‌کنند.
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جمهور گفت: با تکیه صرف بر بودجه‌ها و اعتبارات دولتی ایجاد خطوط ریلی سال‌های متمادی به طول خواهد انجامید پس باید با استفاده از توان بخش خصوصی این طرح‌ها را با سرعت هر چه بیشتر به مرحله اجرا رساند.
زاکانی
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: سه سال و نیم است که پرونده‌های فساد خاک می‌خورد ولی دولت جوابگو نیست و در یک نمونه پتروشیمی باختر را نورچشمی‌ها با 130 میلیارد تومان خریده‌اند.
رئیس سازمان مدیریت بحران در بیرجند
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه در کشور ۷ هزار و ۵۰۰ روستا با تانکر آبرسانی می‌شوند گفت: همچنین به طور مرتب چاه‌های جدید و سامانه‌های آب جدید احداث می‌شود.
رهبر معظم انقلاب در ابتدای درس خارج فقه
رهبر معظم انقلاب اسلامی حادثه بی‌نظیر ۹ دی را از جمله نمونه‌های قدرت جمهوری اسلامی خواندند و فرمودند: امروز هندسه تقابل قدرت‌های استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده ملت ایران است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: با وجود بحران آفرینی مستمر حامیان رژیم صهیونیستی برای به فراموشی سپرده شدن مسئله فلسطین، این سرزمین شریف به برکت مقاومت و مجاهدت ملت و گروههای فلسطینی، آزاد خواهد شد.
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی:
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی برگزاری همایش رسانه و اقتصاد مقاومتی را از مطالبات رهبری دانست.
مشاور نوبخت توضیح داد
مشاور سازمان برنامه‌وبودجه درباره اینکه چرا اقتصاد مقاومتی در برنامه ششم لحاظ نشد،گفت: اقتصاد مقاومتی یک بسته مشخص است و مجلس نمی‌تواند آن را تغییر دهد، پس ارسال آن به مجلس توجیه ندارد و دولت به همین جهت در برنامه درباره اقتصاد مقاومتی بحثی نکرده است
دقایقی پیش و از طریق مرز باشماق مریوان
31 شهید گمنام دوران دفاع مقدس دقایقی پیش از طریق مرز باشماق مریوان وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در استانی