کد مطلب:
9 دی 1396،‏ 13:20:23
امام جمعه باغشهر اسلامیه

عاشورای حسینی در 9دی باردیگر مردم را زنده کرد

امروز جمع نشده ایم بگوییم که ۹دی چه اتفاقی افتاده بلکه باید بگوییم که امروز میخواهیم چه کار کنیم واز اتفاقات فتنه 88 درس بگیریم وچشممان باز شود.

به گزارش فردوس برین امام جمعه باغشهراسلامیه نیز در تجمع ۹دی گفت:امروز آمریکا از خاک شهدا وبیداری مردم می ترسد ونمیتواند آن ها را تحمل کند واین برای ما افتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی همچنین گفت:امروز جمع نشده ایم بگوییم که ۹دی چه اتفاقی افتاده بلکه باید بگوییم که امروز میخواهیم چه کار کنیم واز اتفاقات فتنه 88 درس بگیریم وچشممان باز شود.

وی خطاب به مسئولین نیز گفت: مسئولین امروزنباید بگذارند که تبعیض وناعدالتی شود وجوانی که پارتی دارد دارای شغل وکار شود ومابقی بمانند.

امام جمعه باغشهر اسلامیه گفت:درسال ۸۴شعار های امام وانقلاب روی دست گرفته شد شعارهایی که غبارگرفته شده بود زنده شد وآمریکا از همین ترسید و شروع به برنامه ریزی برای فتنه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی همچنین با اشاره به حماسه مردم در ۹دی گفت:دشمن از عدم بصیرت مردم در سال ۸۸ استفاده و فضارا غبارآلود کرد اما دیری نپایید که به لطف خدا خون شهدا عاشورا بار دیگر خود را نشان داد ومردم رازنده کرد.

زمانی گفت: اسلام وانقلاب به راه خود ادامه می دهد واین ماهستیم که باید بدانیم کجامانده ایم ومیخواهیم چه کار کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
8 دی 1396،‏ 14:20:47
امام جمعه فردوس:

گرانی های به وجود آمده نتیجه بی عرضگی برخی مسئولان است

افزایش قیمت حامل های انرژی , گفتگوی حذف یارانه ها تورم و تحریم دیگر بر مردم فشار آورده و مردم تحمل ندارندو تمامی این گرانی ها نتیجه بی عرضگی مسئولان است باید جلوی این گرانی ها گرفته شود.

به گزارش فردوس برین امام جمعه فردوس در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز درجمع مردم فردوس عنوان کرد: روز 9 دی بیانگر بصیرت و ولایت مداری ملت بزرگ ایران بود که مردم خداجوی و انقلابی ایارن اسلامی بعد از فتنه 88 با حضور خود در صحنه آتش فتنه را خاموش کردند.

وی از مردم شهرستان فردوس برای حضور در مراسم 9 دی دعوت کرد و افزود: این مراسم در جوار گلزار شهدای گمنام پارک ملت برگزار می شود و مردم ولایت مدار فردوس با حضور خود در این مراسم ضمن میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب، اعلام بصیرت انقلابی می کنند.

امام جمعه فردوس به شکست مفتضحانه رئیس جهور آمریکا اشاره و تصریح کرد: با شکست پی در پی در مجامع بین الملل می رود که ان شاء الله ترامپ نتواند دوران ریاست جمهوری خود را به پایان برساند چرا که اکنون همه اعضای سازمان ملل در برابر ترامپ ایستاده اند و همه کشورها علیه او راهپیمایی کرده و اطلاعیه داده اند و این نشانگر آن است که ترامپ آدم منطقی نیست بلکه آدمی هوسباز است که روزی در فیلم و کنسرت ها بازی می کرده و حالا رئیس جمهور شده است.

بابایی به نقش پررنگ نماز جمعه در بصیرت افزایی اشاره کرد و یادآور شد: اگر نبود نماز جمعه شاید از انقلاب ما چیزی باقی نمی ماند و رهبر معظم انقلاب در 14 دی ماه نماز جمعه را قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق معرفی کردند و اکنون 900 پایگاه نماز جمعه در کشور برپا است و هر روز باید این اجتماعات با شور و شکوه بیشتری برگزار شود.

امام جمعه فردوس به اهمیت استحکام بنا و رعایت اصول ایمنی را واجب دانست وگفت: اگر بناهای ما استحکام لازم در داشته باشد می توانیم در زلزله تلفات جانی و مالی نداشته باشیم.

بابایی به روز سوادآموزی نیز اشاره کرد و گفت: بی سوادی برای ما ننگ است و باید آنقدر تلاش کرد که تا درفردوس دیگر زیر50 سال انسان بی سواد نداشته باشیم.

وی یادآور: افزایش قیمت حامل های انرژی , گفتگوی حذف یارانه ها تورم و تحریم دیگر بر مردم فشار آورده و مردم تحمل ندارندو تمامی این گرانی ها نتیجه بی عرضگی مسئولان است باید جلوی این گرانی ها گرفته شود.
 
وی تصریح کرد: در شهرهای مختلف اعتراضاتی علیه گرانی صورت گرفته که دشمن از این مسائل سوء استفاده می کند.

امام جمعه فردوس با اشاره به رشد منفی جمعیت و فرزندآوری، کاهش 8 درصدی طلاق و افزایش 10 درصدی ازدواج گفت: رشد منفی فرزندآوری یک نقیصه است که باید برطرف شود چرا که در حال حاضر جزو کشورهای جوان دنیا هستیم ولی در صورت ادامه روند و کاهش فرزندآوری، در آینده کشوری پیر خواهیم بود.

بابایی با اشاره به معرفی رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان کشور، افزود: احیای دانشگاه فرهنگیان، برگشتن به ریل اصلی و افزایش پذیرش دانشجو و معلم و نیز برطرف کردن خلاء کمبود معلم از اهداف و اولویت های رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان است که جای بسی امیدواری و خرسندی دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
2 مهر 1396،‏ 10:28:53
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی:

"بصیرت" لازمه حفظ حیثیت ملی- دینی و نجات جامعه است


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه لازمه نجات هر جامعه بصیرت است گفت: امر به معروف و نهی از منکر هر دو یکی است و حافظ ارزش‌ها، جامعه، دین خدا، جان، مال و ناموس است.

به گزارش فردوس برین به نقل ازخبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با نیروهای نظامی و انتظامی استان و دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: انسان چه از نظر فردی و چه از نظر اجتماعی دارای یک بعد فیزیکی و یک بعد فکری و معنوی است و اگر دشمن در جهت سلطه بر جامعه، آب و خاک و زندگی مردم برآید افکار، اندیشه‌ها و رفتار مردم را تغییر می‌دهد و وقتی در رفتار و گفتار تأثیر بگذارد از جهت مسائل دفاعی و نظامی جامعه تصرف شده است و نیازی به آن نیست و این امر مشهود است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: در این راستا کارکرد امر به معروف و نهی از منکر هر دو یکی است و حفاظت از ارزش‌ها، جامعه، دین خدا، جان، مال و ناموس است.

وی خاطرنشان کرد: گذر تاریخ در صحنه‌های میدانی این را ثابت کرده است که وقتی اشغالگرانی به ملتی مشرف می‌شوند همه امور را به بازی می‌گیرند و از صدر اسلام نیز اینگونه بوده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی یادآور شد: همچنان که جبهه‌های نفوذ و تهاجم‌های فرهنگی وقتی با شبهات از درون جامعه را تخریب می‌کنند جامعه‌ای نیست که بتواند از خود دفاع کند چون یک جامعه کثیف دیگر ناموس و شرف ندارد بنابراین از چه دفاع کند و دفاع چه به لحاظ فیزیکی و چه به لحاظ معنوی هر دو دفاع لازم است.

عبادی گفت: در جامعه‌ای که از نظر فرهنگی زن‌ها فاسد شوند جوانان نیز فاسد می شوند و جوانان که اصلی‌ترین افراد جامعه هستند اگر فاسد شوند جامعه بی‌تفاوت می‌شود چون اگر جوان از نظر فکری آسیب ببیند کسی نخواهد بود که احساس مسئولت کند.

وی با بیان اینکه امروز در جوامع با این صحنه‌ها مواجه هستیم بیان کرد: در این راستا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و نیروهای امر به معروف و نهی از منکر در این دو سنگری که مهم هستند از ملت، جان، ناموس، اندیشه و ارزش‌های ملت خود دفاع می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر ملتی قدرت دفاع از خود را نداشته باشد هیچ ندارد تصریح کرد: هر ملتی که نمی‌تواند از خود دفاع کند همه چیز آن ملت به باد رفته است.

عبادی خطاب به نیروهای نظامی و انتظامی استان یادآور شد: شما در همه کارهای خوبی که در جامعه ایجاد می‌شود اعم از اقتصادی، اجتماعی و غیره در ثواب و خیر آن شریک هستید و این کم نیست.

وی با بیان اینکه این زمینه وجود دارد که کسی که هدفمند در دفاع مقدس برای اجرای حق و ابطال باطل تلاش کند سرآمد تمام عبادت‌ها است اظهار داشت: از 200 سال قبل برای براندازی کشورهای اسلامی برنامه‌ریزی شده است و این پروژه‌ای است که کم‌کم جلو می‌رود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن قصد دارد فرهنگ قرآنی را از مردم بگیرد و این نقشه از زمانی ریخته شد که آثار آن را مشاهده می‌کنیم و جامعه را به فحشا و گناه می‌کشد.

عبادی با بیان اینکه ما در یک کشتی سوار هستیم و نسبت به امر به معروف و نهی از منکر مسئول هستیم گفت: وقتی گناه وارد جامعه شود همه را فرا می‌گیرد و بدتر از همه وقتی است که دشمن نفوذ کرده باشد و در این زمان بیش از همه چیز بصیرت لازم است چون بصیرت است که می‌تواند  جامعه را نجات دهد.

وی با بیان اینکه وحشی‌گری قرن 21 و جنایاتی که به بسیاری از مسلمانان می‌شود به دست دشمن است افزود: کسانی که به اسم می‌گویند کشورهای اسلامی هستند و جلسه می‌گذارند و در پایان می‌گویند فرصت نکردیم به مسائل میانمار بپردازیم و به بیانیه‌ای اکتفا می‌کنند چیزی از دشمن کم ندارند و مسلمان‌نمایی بیش نیستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
28 اردیبهشت 1396،‏ 12:43:57
امام جمعه فردوس:

مردم بصیرت خود را برای انتخاب اصلح حفظ کنند

امام جمعه فردوس با تأکید بر لزوم حفظ بصیرت مردم در این شرایط خاص، گفت: مردم باید با حفظ بصیرت در وهله نخست در انتخابات شرکت و در وهله دوم انتخاب اصلح را انجام دهند.

به گزارش فردوس برین، حجت الاسلام محمدرضا بابایی  با اشاره به انتخابات سرنوشت ساز پیش رو اظهار داشت: ملت بزرگ ایران خود برای ادای دین به امام، رهبری، ولایت و شهدای دفاع مقدس آماده می کند تا در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه حماسه ای دیگر را خلق کند.

وی با تأکید بر لزوم حفظ بصیرت مردم در این شرایط خاص، بیان کرد: خوشبختانه بصیرت مردم به حدی است که در وهله نخست در این انتخابات شرکت و در وهله دوم انتخاب اصلح را انجام خواهند داد.

امام جمعه فردوس همچنین به شاخصه های انتخاب اصلح اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری طی سال های گذشته به خصوص در چند سال اخیر شاخص ها و ملاک هایی برای فرد اصلح بیان کرده اند که تکلیف را بر کسانی که دل در گروه ولایت دارند روشن کرده است.

بابایی، نگاه به درون و پرهیز از نگاه به خارج، استکبار ستیزی، نترسیدن از دشمن، رعایت خط قرمزها از جمله فتنه و سران فتنه، صداقت و پاکی، پرهیز از اشرفی گری، تدین و ولایت مداری از جمله شاخصه های فرد اصلح عنوان کرد و گفت: این ملاک ها صحبت را برای ما تمام می کند تا فرد لایق و شایسته، متدین، مردمی و ولایت مدار را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: همچنین این ملاک ها سبب می شود تا تغییر در کشور ایجاد شده و رئیس جمهور با کفایت و با اطرافیان جوان امور را به دست بگیرند و نابسامانی های موجود از جمله فقر، بیکاری، تعطیلی کارخانجات، مشکلات ازدواج جوانان و مسکن  را حل کنند.

امام جمعه فردوس بیان داشت: ما نیز باید دین خودمان را به شهدا ادا کرده و فردی با این شاخصه ها انتخاب کنیم تا دل امام، رهبری و شهدا شاد شود.

بابایی همچنین بر حضور حداکثری مردم در این انتخابات تاکید کرد و افزود: با توجه به بوق های تبلیغاتی دشمنان قسم خورده انقلاب و پیروی برخی از عناصر خودفروخته داخلی برای تحریم انتخابات می طلبد مردمی که همیشه با بصیرت پشت سر رهبری و نظام حرکت کرده اند با حضور حداکثری دشمن را مأیوس کنند.

خبرگذاری مهر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها