کد مطلب:
22 مهر 1396،‏ 13:36:09
اختصاصی فردوس برین

امروز همه جهان به حماقت ترامپ پی بردند/سپاه پاسدارن ضامن بقای انقلاب و مرز های کشور است

امروزنه تنها ایران منزوی نشد بلکه همگان به نادرستی و حماقت ترامپ و تضعیف بودن این کشور پی بردند.

 امام جمعه فردوس در گفتگو با فردوس برین با اشاره به سخنان اخیر ترامپ گفت: چهارسال رفت آمد جمهوری اسلامی ایران با کشورهای 5+1 برجام شد که باید به آن متعهد باشند و عقب نشینی کردن ایران و اجازه دادن به او برای از سرگیری برجام به معنی شکست کشورهای 1+5 می باشد .

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت: همه ی شخصیت های کشور مذاکره را منفی میدانندو اجازه نمیدهند که یک نفر سرنوشت دیگر کشورها را عوض کند .

وی در ادامه با اشاره به وظیفه مردم گفت: ملت ایران با پشتیبانی از دولت و رهبری و پایبند به تعهدات هستند و با اضافه کردن بندهای اضافه به معاهده به شدت مخالفند.

امام جمعه فردوس مابقی کشورها را مخالف دانست و گفت: از آنجایی که اروپا وسایر کشورها نیز با نظر ترامپ مخالفند این او را مجبور به عقب نشینی کرده است و تصمیم را به کنگره واگذار کرده است درنتیجه نه تنها ایران منزوی نشد بلکه همگان به نادرستی و حماقت ترامپ و ضعیف بودن این کشور پی بردند.

بابایی ملت ایران را ملتی خدا جوی عنوان کرد و گفت: ترامپ ملت خداجوی ایران را نشناخته و فکر می کند با توهین و تحقیر می تواند در روحیه انقلابی مردم تاثیر گذار باشد اما مقاومت مردم ایران باعث شکست او شد ومردم این کشور اسلامی هیچ گاه زیر بار زیاده خواهی هیچ کشوری نخواهد رفت.

وی در ادامه ختطر نشان کرد: ایران اسلامی سپاه پاسداران را ضامن بقای انقلاب و حفظ مرزهای کشوراسلامی می داند و هیچ کس نمیتواند به ساحت مقدس سپاه که بیشترین رقم مبارزه با تروریسم را دارد مقابله کند و این نهاد را تروریسم بخواند.

امام جمعه فردوس خطاب به مسئولان نیز گفت: متاسفانه ما بعد ازمدتی پی به سفارشات رهبری وسخنان ایشان پی می بریم اگر از اول همه گوش کرده بودند به این گرفتاری دچار نمیشدیم از همان ابتدا هم رهبری خوش  بین به مذاکرات نبودند .

بابایی همچنین گفت: متاسفانه دولت مردان دقت رهبری نداشتند آب سنگین را از کشور خارج کردند سانترفیوژ ها را از چرخش بازداشتند و قلب راکتور هسته ای را از سیمان پرکردند و اروانیوم ذخیره شده را به خارج از کشور صادر کردند و امروز با این بدعهدی آمریکا موفقیت های هسته ای بازگرداندن آن نیاز به زمان زیادی دارد و باید مسئولان دقت بیشتری در فرمایشات رهبری داشته باشند تا این حوادث تلخ تکرار نشوند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها