کد مطلب:
9 دی 1396،‏ 12:49:38
امام جمعه فردوس

کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست/فرمانداری هابه مردم اجازه دهند تا مطالبات خود در تجمعات قانونی مطرح کنند

جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سال انقلاب از پیچ های خطرناک گذشته است, کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست ونقشه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی خواهد شد.

به گزارش فردوس برین امام جمعه شهرستان فردوس در مراسم گرامیداشت ۹ دی در جمع مردم گفت:جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سال انقلاب از پیچ های خطرناک گذشته است, کشتی انقلاب اسلامی باسکان داری رهبری هیچ وقت به گل نخواهد نشست ونقشه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی خواهد شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین بابایی تاکید کرد: تا زمانی که انقلاب هست اسلام هست مردم پشت انقلاب هستند وانقلابی گری وجود دارد دشمن دست از توطئه بر نخواهد داشت.

وی گفت:۸سال از فتنه می گذرد ومردم به پاس دفاع از ارزش ها هر ساله دور هم جمع می شوند.

وی در ادامه به گرانی های اخیر اشاره کرد وگفت:گرانی های اخیر موجب رنجش مردم شده است واین حق آن هاست که مطالبه گری کنند چرا که گرانی ها به خاطر بی کفایتی مسئولان هست.

امام جمعه فردوس با اشاره به این که مردم انقلاب خود را با هیچ چیز عوض نمی کنند گفت:مردم این انقلاب را به راحتی به دست نیاورده اند که بخواهند از آن بگذرند اما توقعشان از دولت مردان این است که بنشینند وفکرکنند برروی اقتصاد مقاومتی که رهبری ۱۰سال است از آن صحبت می کنند.

بابایی از فرمانداری ها و استانداری ها خواست تا اجازه بدهند تا مردم مطالبات خود را را در تجمعات به صورت قانونی مطرح کنند و گفت:فرمانداری ها به تجمعاتی که تنها برای درخواست مطالبات مردمی است اجازه دهند تا شکل گیرد گرانی حامل های انرژی و حذف یارانه ها کمر قشر ضعیف را می شکند اجازه بدهید تا مردم مطالبات خود را بیان کنند.

بابایی با اشاره فتنه سال ۸۸ گفت:فتنه ۸۸از ۴سال قبل رقم خورده بود و۱۳ ماه قبل از برگزاری انتخابات جلساتی در واشنگتن برگزار شد و واژه تقلب به کشور وارد شد واین بود که ۳۹شهید دردوران فتنه و۶۳میلیارد تومان خسارت به کشور وارد شد.

وی همچنین گفت:۹دی اولین نمونه آتش به اختیار توسط مردم بودکه آب برآتش ریختند ونظام را از پیچ خطرناک عبور دادند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها