کد مطلب:
12 دی 1396،‏ 13:00:01
رئیس شبکه دامپزشکی فردوس

همکاری شبکه دامپزشکی فردوس در برگزاری مانور آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بشرویه

رئیس شبکه دامپزشکی فردوس از همکاری این شبکه در برگزاری مانورآنقلوآنزای فوق حاد پرندگان در بشرویه خبر داد.

رئیس شبکه دامپزشکی فردوس صبح امروز در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: به مناسبت هفته ایمنی  و اجرای مانور آنفلوانزای فوق حاد پرندگان توسط دامپزشکی بشرویه یک اکیپ  از دامپزشکی فردوس تحت عنوان اکیپ معدوم سازی در  برگزاری مانور آنفلوانزای فوق حاد با شهرستان بشرویه همکاری می نماید.

 دکتر ذوالفقاری رئیس شبکه دامپزشکی فردوس هدف از برگزاری چنین مانور هایی را بالابردن دانش ، ابتکار و سرعت عمل اکیپها در مواقع مواجهه و مقابله با  بحران دانست .

وی افزود: با توجه به اینکه آنفلوانزای طیور یکی از مهمترین بیماریهای این صنعت میباشد و می تواند به سرعت باعث همه گیری متعدد در کشور ، استانها و شهرستانهای شود در صورت بروز و مشاهده  شدت بیماری آنفلونزای طیور در مرغداریها برای کنترل و جلوگیری از انتشار بیماری فوق ، چاره ای جز قرنطینه ، کشتار و کاهش سریع جمعیت آلوده و به دنبال آن جمع آوری و معدوم سازی لاشه ها وجود ندارد و سپس ضد عفونی و تمیز کردن جایگاه طبق روشهای توصیه بهداشتی دامپزشکی الزامی است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها